23 maja, 2022
czarna wdowa

TOP 10 filmów w 2020 roku

W 2020 roku, podobnie jak w ubiegłym, czekają na nas zaskakujące premiery. W każdym roku mamy okazję oglądać świetne filmy, podobnie będzie w 2020. Tym razem zobaczymy prawdziwy powrót do korzeni. Wśród najbardziej wyczekiwanych filmów jest:

No time to die (https://polskifilm.com.pl/nie-czas-umierac-zalukaj-caly-film/) który opowiada o przygodach Jamesa Bonda. Tym razem agent 007 bierze udział w misji, której celem jest odbicie porwanego naukowca. Nie wie jednak, że jego przeciwnik dysponuje nową, zabójczą technologią, z którą Bond będzie musiał się zmierzyć.

Niewidzialny człowiek – Cecylia Kass ucieka od swojego toksycznego męża – naukowca, która niedługo potem popełnia samobójstwo. Wkrótce kobieta doświadcza czyjejś obecności i i uświadamia sobie, że prześladuje ją niewidzialny człowiek…

no time to die

Czarna Wdowa (https://polskifilm.com.pl/czarna-wdowa-zalukaj-caly-film/) jest najnowszym dziełem Marvel Studio. Film przedstawia losy Czarnej Wdowy, która musi zmierzyć się z własną przeszłością i wrogiem, który za wszelką cenę będzie chciał ją zniszczyć.

Nowi mutanci – piątka nastolatków dzięki swoim zdolnościom ucieka z ośrodka, gdzie byli przetrzymywaniu wbrew swojej woli. Równocześnie zaczynają mieć miejsce dziwne zdarzenia, z którymi młodzi przyjaciele muszą sami sobie poradzić.

Wonder Women 1984 – Diana Prince przenosi się do lat 80. XX wieku. Tym razem musi stawić czoło Maxowi Lordowi i The Cheetah. Z pomocą może przyjść ktoś, kogo kiedyś bardzo kochała…

Top Gun: Maverick – Maverick jest najlepszym pilotem testującym najnowocześniejsze maszyny. Podczas szkolenia nowych pilotów mężczyzna wraca myślami do swojej mrocznej przyszłości. Wie, że musi zmierzyć się z demonami, które stale go prześladują.

Ciche miejsce 2 (https://polskifilm.com.pl/ciche-miejsce-2-zalukaj-caly-film/) – rodzina Abbottów opuszcza dom poruszając się w całkowitej ciszy. Szybko orientują się, że niebezpieczne stworzenia reagujące na dźwięk to nie jedyny poważny problem.

Kobieta w oknie – kobieta, która cierpi na lęk społeczny obserwuje życie zza szyby. Wkrótce staje się świadkiem przemocy swoich nowych sąsiadów.

Free Guy – urzędnik bankowy odkrywa, że jest postacią w grze. Postanawia zmienić jej zasady i działać według własnych reguł.

Wierzę w ciebie – prawdziwa historia gwiazdy muzyki chrześcijańskiej borykającej się z chorobą żony i kryzysem wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.