8 sierpnia, 2022
filmy podobne do avengers

Podobne filmy do Avengers (2012)

Avengers to amerykański film o superbohaterach z 2012 roku oparty na zespole superbohaterów Marvel Comics o tej samej nazwie. Film został napisany i wyreżyserowany przez Jossa Whedona i zawiera obsadę, w której znajdują się Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Clark Gregg i Samuel L. Jackson.

W 2012 roku Marvel Studios wydało Avengers, który był przepełniony akcją przebój z dużą obsadą superbohaterów, którzy muszą współpracować, aby uratować świat przed inwazją kosmitów.

Avengersi Marvela to kulminacja wszystkiego, co do tej pory widzieliśmy w Kinowym Uniwersum Marvela. Trudno jest recenzować film taki jak Avengers bez wchodzenia na terytorium spoilerów, więc postaram się, aby wszystko było tak ogólne, jak to tylko możliwe. Jeśli nie widziałeś żadnego z poprzednich filmów Marvela, pewne aspekty tego filmu mogą wydawać się zagmatwane, a nawet bezsensowne.

Nie musisz oglądać żadnego z tych filmów wcześniej, ale z pewnością pomogłoby to w zrozumieniu, kim są te postacie i dlaczego spotkały się w tym filmie. Film rozpoczyna się od przemówienia Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson), który mówi o tym, że świat jest teraz świadomy ich istnienia i że muszą współpracować, jeśli chcą ochronić ludzkość przed zagrożeniami z innego świata, takimi jak Loki (Tom Hiddleston) i jego armia kosmitów Chitauri. Następnie przenosimy się do Europy, gdzie dr Erik Selvig (Stellan Skarsgård) wyjaśnia, że Ziemia jest tak naprawdę żywą istotą znaną jako Gaja, która od zarania dziejów toczy ze sobą wojnę ze względu na swój prymitywny charakter; aż w końcu pokój został osiągnięty tysiące lat temu przez starożytnych Inuitów znanych jako Starożytni (Brie Larson). Jednak gdy już wydawało się, że na chwilę zapanował spokój, nieznana siła ponownie wtargnęła do ich świata wraz z Lokim i jego armią kosmitów Chitauri. Avengersi muszą

Sprawdź filmy podobne do Avengers (2012)

Jeżeli podobał Ci się film Avengers, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Stworzyliśmy listę, gdzie znajdziesz podobne produkcje do tego tytułu.

Tytuły podobne do filmu Avengers (2012) to:

  • X-Men (2000),
  • Green Lantern (2011),
  • Spider-Man: Daleko od domu (2019),
  • Deadpool (2016),
  • Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera (2007),
  • Transformers: Zemsta Upadłych (2009)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.