8 sierpnia, 2022
podobne filmy do iluzji

Filmy podobne do Iluzji (2013)

Film opowiada o grupie magów, którzy wykorzystują swoje umiejętności do kradzieży pieniędzy należących do instytucji finansowych. Wykonują też magiczne sztuczki na oczach publiczności. Pewnego dnia są śledzeni przez agenta FBI i aresztowani. W końcu okazuje się, że nie są oni tak naprawdę magikami, a jedynie grupą sprytnych ludzi, którzy wykorzystali swoje umiejętności, by oszukać publiczność i zarobić na tym pieniądze.

Ten film opowiada o grupie magików, którzy wykorzystują swoje umiejętności do kradzieży pieniędzy od ludzi i wykonywania magicznych sztuczek na oczach publiczności.

W filmie występują Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher i Dave Franco. Film zarobił ponad 350 milionów dolarów w kasach na całym świecie.

Czy idea magika Cię urzeka? Czy uważasz, że magicy są bardziej inteligentni i strategiczni niż zwykli ludzie? W filmie „Iluzja” czterech iluzjonistów łączy siły i gra przeciwko sobie, aby za pomocą swoich sztuczek rzucić kasyno na kolana. Udaje im się wykonać kilka naprawdę imponujących iluzji, przez co widzowie nie wiedzą już, która strona jest górą. Magicy od tysięcy lat byli zafascynowani siłą oszustwa. Magicy próbowali pokazać innym, jak zostali oszukani lub jak mogliby robić te same rzeczy, co magicy, gdyby mieli podobny trening.

Zobacz filmy podobne do Iluzji (2013)

Specjalnie dla was stworzyliśmy listę, na której znajdziecie podobne tytuły do filmu Iluzja.

Filmy podobne do Iluzja (2013) to:

  • “Prestiż” (2006), reż. Christopher Nolan
  • “Iluzjonista” (2006), reż. Neil Burger
  • “Wyspa tajemnic” (2010), reż. Martin Scorsese
  • “Człowiek na krawędzi” (2012), reż. Asger Leth
  • “21” (2008), reż. Robert Luketic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.