23 maja, 2022

Filmy podobne do American Pie

Jesteś fanem jednej z najbardziej kultowych serii komediowych, jaką jest American Pie? A może nawet ją uwielbiasz? Nie jesteś w tym osamotniony – serial ten zebrał wokół siebie liczne grono zwolenników na całym świecie. Wielu z nich, z większymi lub mniejszymi sukcesami, poszukuje czegoś w zbliżonych klimatach. Czy można znaleźć filmy podobne do American Pie? Oczywiście, że tak!

Jakie są filmy w stylu American Pie?

Czego spodziewać się po tego rodzaju produkcjach? To komedia o napalonych nastolatkach, alkoholu, seksie i wszystkim tym, co pociąga młodych ludzi. Pojawia się tam również nieodłączny element życia młodzieży – szkoła. Stanowi ona jednak jedynie tło dla całych wydarzeń. Kto myśli o lekcjach czy zadaniach domowych, gdy zaczynają buzować hormony?

Komedie w stylu American Pie najlepiej ogląda się ze znajomymi podczas weekendowego spotkania. Duża dawka humoru nada nieco kolorytu chłodnym, jesiennym wieczorom. Z drugiej strony niekoniecznie jest to produkcja, którą ogląda się z rodziną i babcią w nudne, niedzielne popołudnie. Chyba że Twoja babcia jest wyjątkowo rozrywkową osobą.

Dla kogo są komedie w tym stylu?

Nie oszukujmy się – American Pie to nie jest humor dla każdego. Pojawia się tam wiele bardzo sprośnych, a często nawet obrzydliwych żartów. Spore grono fanów docenia produkcję właśnie za te elementy, nie wszystkim będą one jednak odpowiadać. Jeśli masz nieco bardziej wrażliwe lub wysublimowane poczucie humoru, poszukaj innego typu komedii.

american pie impreza

Jeśli jednak uwielbiasz seriale o tym charakterze i ciężko sprawić, byś poczuł się zniesmaczony, American Pie i podobne do niego komedie z pewnością przypadną Ci do gustu. Przygotuj popcorn lub swoje ulubione przekąski, zaproś znajomych i po raz kolejny zanurzcie się w świecie zbuntowanych nastolatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.